Zespół Szkół w Czchowie       tel/fax 14 6843230   14 6636506       zespolszkol187@op.pl

Terminy konsultacji dla uczniów i rodziców w roku szkolnym 2022/2023

 

lp.

Nauczyciel

nauczane przedmioty

dzień

godzina

1

Rafał Cichoński

wychowanie fizyczne

poniedziałek

10.30-11.30

2

Cetnar Ewa

zawodowe ekonomiczne, przedsiębiorczość

środa

11.20-12.20

3

Sylwia Janicka

filozofia, język polski

wtorek

7.50-8.50

4

Ancukiewicz Izabela

wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa

środa

13.10-14.10

5

Adrian Antosz

zawodowe informatyczne

czwartek

15.00-16.00

6

Brzęk Barbara

biologia

czwartek

12.20-12.50

7

Brzęk Iwona

zawodowe ekonomiczne

czwartek

9.35-10.35

8

Chojecka Agnieszka

zajęcia rewalidacyjne

poniedziałek

16.00-16.30

9

Chmura Emilia

zajęcia rewalidacyjne

wtorek

7.00-7.30

10

Czachorowska Justyna

psycholog

poniedziałek

11.00-12.00

11

dr Drużkowska Monika

zawodowe gastronomiczne

poniedziałek

10.20-11.20

12

Głowacka Urszula

matematyka

wtorek

11.20-12.20

13

Janczak Piotr

zawodowe informatyczne

poniedziałek

14.15-15.15

14

Janikowski Sławomir

zawodowe informatyczne, informatyka

poniedziałek

10.50-11.20

15

Jarota-Halik Barbara

zawodowe gastronomiczne

czwartek

11.40-12.10

16

Jędryka Anna

biblioteka

czwartek

15.00-15.30

17

Karecka – Nieć Lidia

język polski, biblioteka

środa

11.20-12.20

18

Kopera Agnieszka

język polski, biblioteka

czwartek

10.35-11.35

19

Kraczkiewicz Magdalena

wychowanie fizyczne, pedagog specjalny

piątek

12.15-13.15

20

ks. Dr Paweł Król

religia

wtorek

12.20-13.20

21

Kusion Bożena

przedsiębiorczość, zawodowe ekonomiczne, zawodowe gastronomiczne

środa

11.35-12.35

22

Łątka – Mleczko Renata

zawodowe ekonomiczne, doradca zawodowy

środa

12.00-13.00

23

Łagosz Justyna

chemia

poniedziałek

10.00-10.30

24

Młynarczyk – Lejawka Agata

język angielski

czwartek

10.35-11.35

25

Nieć Jerzy

zawodowe informatyczne

wtorek

15.00-15.30

26

Pajor Bernadeta

historia, wiedza o społeczeństwie, historia i społeczeństwo

czwartek

11.20-12.20

27

Pajor Joanna

zawodowe gastronomiczne, historia

czwartek

13.00-14.00

28

Ewa Prusak

pedagog

środa

8.00-9.00

29

Sacha Zbigniew

fizyka

poniedziałek

14.50-15.50

30

Skwarło Krzysztof

wychowanie fizyczne

poniedziałek

8.30-9.30

31

Smulska Barbara

zawodowe  ekonomiczne, zawodowe gastronomiczne

wtorek

10.35-11.35

32

Sowa Teresa

-----------------------

------------

--------------

33

Szot Monika

język angielski, język niemiecki

czwartek

9.35-10.35

34

Skwarło Kazimiera

język niemiecki

czwartek

10.35-11.35

35

Stokłosa Justyna

język angielski

piątek

9.45-10.45

36

Stopa – Nowicka Katarzyna

-----------------------

------------

--------------

37

ks. Marian Seruś

religia

środa

10.30-11.30

38

Talarek Małgorzata

matematyka, fizyka

poniedziałek

11.20-12.20

39

Wąsik Martyna

geografia

środa

10.35-11.35

40

Zamiatała Magdalena

informatyka, zawodowe

poniedziałek

11.20-12.20

41

Zamiatała Krystian

zawodowe informatyczne

wtorek

11.20-12.20

 

  • MEN
  • Kuratorium
  • BIP
  • OKE
  • Chmura Edukacyjna
  • Facebook