Stypendia Solidarni

 

 
Czy wiesz ile zdolnych uczniów w naszej szkole potrzebuje wsparcia?
Wejdź na www.solidarni.org.pl i wpłać na stypendia!Od ubiegłego roku szkolnego Zespół Szkół w Czchowie bierze czynny udział w programie stypendialnym Solidarni. Program prowadzi Fundacja Świętego Mikołaja (www.mikolaj.org.pl).
Celem programu jest zbiórka pieniędzy na stypendia dla zdolnych uczniów, których sytuacja finansowa uniemożliwia rozwijanie talentów i umiejętności. Państwo, wpłacając na stypendia w naszej szkole, dają niezwykle ważną szansę obecnym uczniom – na dalszą edukację i spełnienie marzeń!

Oś programu stanowi portal stypendialny www.solidarni.org.pl. Jest on pośrednikiem pomiędzy absolwentami, osobami ze środowiska lokalnego i szkołami. Nasza szkoła ma już swój profil, znajdują się tam informacje dotyczące naszej szkoły i sposobu dokonywania wpłat.
Program wspiera też wiele sławnych osób – aktorów, dziennikarzy, piosenkarzy…

To projekt, który może naprawdę dużo zmienić…! Nie trzeba od razu przekazywać dużych kwot. By ufundować stypendium wystarczą niewielkie kwoty (nawet 20 czy 50zł)!
Można także podarować naszym zdolnym uczniom 1% podatku przy rocznym rozliczeniu z Urzędem Skarbowym – to już niedługo!
Numer konta na jaki można wpłacać pieniądze dla uczniów Liceum Ogólnokształcącego to 34 1090 0004 9149 0000 0000 0057
A dla Technikum - 61 1090 0004 9149 0000 0000 0056
Zachęcamy do pomocy uzdolnionej młodzieży!!!

Wszelkich informacji na temat programu można uzyskać w Zespole Szkół w Czchowie ul. Sądecka 187 tel. 146843230

Ponadto w ramach programu szkoła prowadzi akcje zbiórki starych, nieużywanych telefonów komórkowych. Telefony zebrane w szkole zostaną przetworzone przez firmę recyklingową a pieniądze uzyskane w ten sposób przekazane na stypendia dla uczniów. Jeśli ktoś z Państwa miałby w domu niepotrzebny, stary a nawet zepsuty telefon komórkowy czy ładowarkę bardzo prosimy o przekazanie ich na rzecz szkoły.