SZANOWNI RODZICE i UCZNIOWIE

23.03.2020, Kategoria: Aktualności

Decyzją Rządu RP przedłużono zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych do 14 kwietnia 2020 r. Przez ten okres nauczyciele będą prowadzili zajęcia zdalnie korzystając z komunikatorów, grup społecznościach, poczty elektronicznej, platform edukacyjnych, dziennika elektronicznego.

Działania te będą miały  na celu realizację, w minimalnym zakresie, podstawy programowej i uchronienie uczniów przed koniecznością nadrabiania zaległości w późniejszym czasie. Mamy świadomość, że w niedalekiej przyszłości czekają nas egzaminy zawodowe i matura. Uczniowie muszą  się do nich przygotować najlepiej jak to możliwe. Szkoła pracuje w bardzo ograniczonym zakresie. W razie konieczności prosimy o kontakt mailowy: zespolszkol187@op.pl lub telefonicznie: 503022332.

Proszę na bieżąco śledzić informacje pojawiające się na stronie szkoły oraz komunikaty     w dzienniku elektronicznym. Jutro przekażemy szczegółowe informacje  w sprawie organizacji zajęć z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, które rozpoczną się od środy 25 marca br.

Dbajcie o swoje zdrowie!

    Dyrektor

      Krzysztof Skwarło

ZARZĄDZENIE NR 10/2020

Dyrektora Zespołu Szkół w Czchowie

z dnia 24 marca 2020 r.