Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs sportowy!

25.04.2021, Kategoria: Aktualności

Lubisz grać w piłkę, kopać, żonglować? Chciałbyś wziąć udział w rywalizacji żonglerki i wygrać nagrodę? Masz okazję pokazać swoje zdolności :):):) Samorząd Uczniowski ZS w Czchowie ogłasza konkurs freestyle football!

Regulamin konkursu:

1. Konkurs przeznaczony jest dla uczniów Zespołu Szkół w Czchowie. Celem konkurencji jest propagowanie aktywności fizycznej, nauka i doskonalenie umiejętności piłkarskich, opanowania piłki, umiejętności żonglowania piłką.

2. W konkursie można wziąć udział w jednej wybranej lub w dwóch konkurencjach

a) podbicia piłki (kapki) – liczy się ilość ciągłych podbić w czasie maksymalnie 2 minut.

b) triki z piłką – ocenie będą podlegać kombinacje z piłką

3. Konkurs rozpatrywany będzie w kategorii chłopców i dziewcząt

4. Aby zakwalifikować się do rywalizacji w konkurencji ilości podbić należy wykonać minimum 10 podbić.

5. Ćwiczenie należy sfilmować, podać autora i przesłać na adres fb ZS  w terminie do 9 maja 2021r

6. W trakcie wykonywania zadania konkursowego uczestnik powinien być w całości widoczny przez cały czas trwania ćwiczenia na filmie. Film nie może być montowany z części.

7. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych i publikację prezentacji konkursowej w mediach społecznościowych, stronie fb szkoły i stronie internetowej ZS w Czchowie.

8. Konkurs organizowany jest pod patronatem Dyrektora ZS w Czchowie, natomiast jego  organizatorem jest Samorząd Uczniowski.

9. O wynikach konkursu zdecyduje komisja konkursowa, w skład której wejdą nauczyciele wychowania fizycznego oraz Opiekunowie SU

10. W konkursie są do wygrania nagrody rzeczowe: piłki i sprzęt sportowy

Zapraszamy do udziału :)