Sukcesy sportowe naszej kadry pedagogicznej

05.10.2020, Kategoria: Aktualności

Dobiegła końca 4 edycja rywalizacji powiatowej pod nazwą „Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski”. Uroczyste podsumowanie i wręczenie tytułów Aktywnego Mieszkańca miało miejsce w pięknej scenerii – na dziedzińcu Baszty w Czchowie. Mieszkańcy gminy Czchów, a wśród nich nauczyciele i uczniowie naszej szkoły, zdominowali sezon tegorocznej akcji.

Biegacze, chodziarze i rowerzyści  w trzy miesiące pokonali wspólnie ponad 130 tyś. kilometrów. W rywalizacji uczestniczyło łącznie ponad trzysta osób, dla których pasja do sportu, czerpanie satysfakcji  ze wspólnej rywalizacji oraz dbałość o zdrowie łączyły się w jedną całość. Codzienny doping, słowa otuchy i uznania za bicie rekordów zauważany był w setkach komentarzy w aplikacji endomondo. Zdrowa rywalizacji trwała do końca.

Jest dla nas ogromną dumą, że społeczność naszej szkoły tak sumiennie wzięła udział w zmaganiach powiatowych. W kategorii biegaczek II miejsce zajęła pani Izabela Ancukiewicz z wynikiem 548,08 km, w kategorii chodziarek rekord pobiła pani Sylwia Janicka (1290,24 km), która tym samym zajęła I miejsce. Wicemistrzynią została natomiast pani  Magdalena Kraczkiewicz z wynikiem  848,57 km.

Niekwestionowanym Liderem w kategorii biegaczy został  maratończyk pan Tadeusz Płachta – Wiceburmistrz Czchowa (946,45 km). W rywalizacji rowerowej natomiast pięknie wypadł nasz katecheta ks. Mateusz Hojdak, który znalazł się w pierwszej dziesiątce z wynikiem 2456 km.

Gratulujemy wszystkim Uczestnikom, życzymy zdrowia i nieustającej pasji sportowej i już dzisiaj w imieniu Organizatorów zapraszamy wszystkich, a szczególnie młodzież szkolną, do udziału w kolejnej edycji  Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski.

Więcej szczegółów można znaleźć na stronie internetowej www.powiatbrzeski.pl


Galeria Zdjęć