Jedzenie ma znaczenie! Rola drugiego śniadania.

12.09.2020, Kategoria: Aktualności

„Nasze zdrowie jest w naszych rękach – Dbajmy o nie” Z inicjatywy Pani Moniki Drużkowskiej, powstałe w tym roku Koło Naukowe „Prozdrowatna edukacja żywieniowa” rozpoczęło cykl spotkań i warsztatów pod hasłem: „Jedzenie ma znaczenie”.

11września 2020 r. odbyły się dla naszej społeczności szkolnej, pierwsze warsztaty poświęcone roli drugiego śniadania w żywieniu młodzieży. Zwrócono uwagę na ogromy wpływ tego posiłku na koncentrację – tak istotną dla każdego ucznia. Po krótkiej prelekcji każdy z uczestników pod nadzorem kolegów i koleżanek z Koła Naukowego mógł przygotować sobie kanapkę. Zastosowana forma przekazu informacji „młodzież dla młodzieży” oczywiście „pod okiem” profesjonalnej kadry nauczycielskiej - jak wskazują poniższe zdjęcia - była ciekawa, zabawna i cieszyła się dużym zainteresowaniem!

            W przyszłym tygodniu będzie prowadzona druga część zajęć warsztatowych, aby wszyscy uczniowie mogli wziąć w nich udział. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy!

Serdecznie dziękuję Pani Kierownik oraz wszystkim nauczycielom branży żywieniowo – gastronomicznej za pomoc w ich realizacji i przebiegu.

M.D.


Galeria Zdjęć