Nasza oferta dla ósmoklasistów

Wszystkie informacje na temat oferty edukacyjnej Zespołu Szkół w Czchowie w jednym miejscu:) klikajcie w link i miłego korzystania z padletu:)

A może praca w banku?

5 czerwca 2020 roku o 13.00 internetowe spotkanie z panem Maciejem Ogórkiewiczem - Dyrektorem Departamentu Bezpieczeństwa IT w ING Bank Śląski

Szanowni Maturzyści

Procedury maturalne obowiązujące podczas egzaminów w Zespole Szkół w Czchowie zostały Państwu przesłane przez dziennik elektroniczny (tegoroczni absolwenci) i pocztą elektroniczną (absolwenci z lat ubiegłych). Prosimy o zapoznanie się z informacjami. W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt ze szkołą. Krzysztof Skwarło

A może Uniwersytet Śląski w Katowicach?

Drodzy maturzyści kolejna uczelnia z regionu zaprasza Was na Wirtualny Dzień Otwarty. Już 4 czerwca 2020 roku będzie można z zacisza swojego domu przenieść się do Katowic i zapoznać z przygotowaną dla Was ofertą. W programie między innymi: omówienie zasad rekrutacji, prezentacja form wsparcia dla studentów, omówienie zagadnienia wymiany międzynarodowej i aktywności uniwersyteckiej, prezentacja poszczególnych wydziałów.

HARMONOGRAM konsultacji dla uczniów i maturzystów

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkół w Czchowie z dnia 27 maja 2020 r. w sprawie ustalenia sposobu organizacji i przebiegu konsultacji z uczniami (w tym także maturzystami) organizowanych w szkole podczas nauczania zdalnego w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Od pierwszego czerwca czynna biblioteka szkolna

Bibliotekarze ZS w Czchowie zapraszają uczniów do ponownego korzystania ze zbiorów Biblioteki. Prosimy o zapoznanie się ze zasadami bezpiecznego z niej korzystania. Zachęcamy do zwrotu wypożyczonych i już przeczytanych pozycji oraz do wypożyczania jeszcze tych nieprzeczytanych. Czekamy na Was!

Informacja dla uczniów klas I branżowej szkoły (NIE dotyczy kucharzy!)

W poniedziałek 01. czerwca o godz. 15:00 odbędą się próbne zajęcia na platformie. Przypominam, że od 04. 06. 2020 r. rozpoczynają się turnusy dokształcające w bloku 2. Będą trwały do 19. 06. 2020 r. Zajęcia będą realizowane poprzez nauczanie zdalne przy wykorzystaniu platformy Office 365 - Microsoft Teams.

Jak nie być hejterem

Ludzie wcale nie są źli. Po prostu czasem brak im empatii, wrażliwości lub doświadczenia. Albo po prostu nie wiedzą, że postępują źle. Wiemy, skąd jest hejt. Z kompleksów, zazdrości, braku własnych osiągnięć, niedojrzałości. Hejter nie zdaje sobie sprawy z tego, że jest niedojrzały. Nikt sobie nie zdaje sprawy z takich cech, a już na pewno się do nich nie przyzna. Nie bądź jak On!

Zasmakuj w książkach!

Zgodnie z obietnicą przedstawiamy Wam dzisiaj fantastyczne przepisy na smakołyki inspirowane tytułami książek! Wszystkie pyszności, które zostały tu umieszczone wykonane są przez uczniów kl. II d naszego Technikum Żywienia! Dziś „na tapecie” kakao i czekolada!

Technik żywienia i usług gastronomicznych

Drugim wiodącym kierunkiem kształcenia w naszej szkole jest bardzo lubiany i ceniony przez młodzież kierunek – technik żywienia i usług gastronomicznych. Drogi ósmoklasisto, może ten zawód jest właśnie dla Ciebie?