Staże zawodowe dla uczniów!

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ NA STAŻE ZAWODOWE w ramach projektu „Fachowcy w swojej branży” realizowanego przez Powiat Brzeski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rekrutacja na kursy zawodowe

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ NA KURSY w ramach projektu „Fachowcy w swojej branży” realizowanego przez powiat Brzeski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Maturę 2021 czas zacząć!

Drodzy Maturzyści, mocno trzymamy kciuki i życzymy: -Polotu – jesteśmy, pewni, że Wam go nie zabraknie! -Prostych pytań i jasnych odpowiedzi – aby uzyskany wynik był jak najbliżej tego wymarzonego, by mógł otworzyć Wam drzwi do kierunku i uczelni, na którym/ której szczególnie Wam zależy. -Siły – by nie zabrakło jej Wam w tym egzaminacyjnym maratonie. -Skupienia – byście mogli w pełni wykorzystać wiedzę, którą macie w głowach. -Spokoju – byście mogli napisać maturę na 100% możliwości -Wytrwałości – w dążeniu do celu oraz realizacji swoich planów i marzeń, nie tylko szkolnych. Wspieramy Was mocno! Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz koleżanki i koledzy z młodszych klas😊

Stres przed Maturą - czy można go jakoś oswoić?

Przed Maturzystami ostatnia prosta do najważniejszego egzaminu w ich dotychczasowej, naukowej karierze. Jak przeżyć te ostatnie dni w miarę bez stresu? Mała ściąga jak to zrobić w zdjęciach poniżej:)))

Pożegnanie Absolwentów 2021

Drodzy maturzyści! Skończyliście swoją przygodę ze szkołą średnią... Pozostawiliście w niej jednak namacalny ślad swojego pobytu. Nie chodzi o to, że Wasze imiona i nazwiska pojawiły się na długiej już liście naszych absolwentów... Chodzi o to, że pozostawiacie ciepłe wspomnienia oraz pewność, że wychowaliśmy dobrych, wrażliwych i bezinteresownych młodych ludzi, z których jesteśmy dumni 😍

Powrót na praktyki zawodowe do pracodawców!

Pracownicy młodociani! Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 22 kwietnia 2021 r. informujemy, że uczniowie branżowych szkół I stopnia będący młodocianymi pracownikami, będą realizowali zajęcia praktyczne u pracodawców w pełnym wymiarze od dnia 26 kwietnia 2021r.

Samorząd Uczniowski ogłasza konkurs sportowy!

Lubisz grać w piłkę, kopać, żonglować? Chciałbyś wziąć udział w rywalizacji żonglerki i wygrać nagrodę? Masz okazję pokazać swoje zdolności :):):) Samorząd Uczniowski ZS w Czchowie ogłasza konkurs freestyle football!

Czy można schudnąć bez odchudzania?

Koło Naukowe „Prozdrowotna Edukacja Żywieniowa” rozpoczęło cykl bardzo ciekawych wykładów skierowanych do uczniów klas siódmych i ósmych. Ich celem jest odpowiedź na tytułowe pytanie. Zaplanowano 4 spotkania, które będą dotyczyły: 1) Zdrowego stylu życia, podziału składników pokarmowych, obliczania norm dla młodzieży, 2) Bilansu energetycznego, BMI, podstawowych błędów żywieniowych, 3) Aktywności fizycznej, roli ruchu w życiu człowieka, zasad przygotowania treningów i uprawiania sportu, 4) Wpływu zdrowego odżywiania na cerę i piękny wygląd. Nie zabraknie przepisów na smaczne i urozmaicone posiłki.

Zapraszamy do udziału w konkursie!

Koło Naukowe „Prozdrowotna Edukacja Żywieniowa” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Mazurkowy zawrót głowy"! W ramach konkursu należy upiec tradycyjny wielkanocny mazurek i przesłać do nas jego zdjęcie. Konkurs jest skierowany nie tylko do uczniów klas o profilu żywieniowym, gdyż Święta Wielkanocne obchodzimy wszyscy, a „Mazurki” są tradycyjnym ciastem kuchni polskiej.

Ważna informacja dla uczniów Branżowej Szkoły I stopnia

INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH Od 29 marca do 11 kwietnia br. młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia NIE będą mieli organizowanych zajęć praktycznych u pracodawców. Pracodawca jest zobowiązany zwolnić młodocianego pracownika z obowiązku świadczenia pracy.

Galeria Zdjęć