Drodzy maturzyści!

Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie zaprasza Was 17 kwietnia 2020 roku w godzinach od 10:00 do 12:00 na wirtualny dzień otwarty. Wydarzenie będzie można śledzić na następujących profilach społęcznościowych:

Konkurs na Wielkanocną kartkę Świąteczną

Biblioteka szkolna ogłasza konkurs on-line na kartkę Świąteczną.

Przerwa świąteczna

Informujemy, że od 9 do 14 kwietnia br. w szkole będzie trwać wiosenna przerwa świąteczna. W czwartek 9 i piątek, 10 kwietnia br. szkoła nie będzie prowadzić zajęć dydaktyczno-wychowawczych z uczniami w formie kształcenia na odległość.

Dane osobowe bezpieczne podczas zdalnego nauczania

Drodzy Rodzice i Uczniowie W ramach tzw. Zdalnego nauczania: ─ Szkoła może wymagać od ucznia lub reprezentującego go rodzica (opiekuna prawnego) podania danych do założenia konta w systemie zdalnego nauczania, ale tylko w zakresie niezbędnym do tego, aby to konto założyć.

Powtórka z matematyki do matury!

Zajęcia w szkołach zostały zawieszone, ale rok szkolny trwa, więc do egzaminu maturalnego uczniowie muszą przygotować się inaczej niż zwykle. Podpowiadamy, jak to najefektywniej zrobić.

Biblioteka szkolna poleca!

W związku z decyzją o zamknięciu szkół spowodowaną wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii koronawirusa, TVP Kultura przygotowała specjalne pasmo edukacyjne “Kulturalna szkoła”. W dni powszednie od godz. 13:00 antena zaprasza na filmy, spektakle i programy kierowane do młodzieży szkolnej.

Nadal możecie czytać

Biblioteka szkolna przypomina, że pomimo braku dostępu do bibliotek szkolnych i publicznych nadal jest możliwość czytania bez ograniczeń. Cyfrowe biblioteki, archiwa i wirtualne muzea – to miejsca, które są dostępne on-line przez całą dobę i dla każdego!

SZANOWNI RODZICE i UCZNIOWIE

Decyzją Rządu RP przedłużono zawieszenie zajęć dydaktyczno – wychowawczych do 14 kwietnia 2020 r. Przez ten okres nauczyciele będą prowadzili zajęcia zdalnie korzystając z komunikatorów, grup społecznościach, poczty elektronicznej, platform edukacyjnych, dziennika elektronicznego.