Połowa staży zawodowych uczniów za nami!

Zakończyły się staże zawodowe pierwszej grupy uczniów Zespołu Szkół w Czchowie, które realizowane są w ramach projektu „Rozwój i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie brzeskim poprzez wsparcie szkół- utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych” Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego, działanie 10.2 Rozwój Kształcenia Zawodowego.

Wakacyjne staże zawodowe

Od 6 lipca 34 uczniów Zespołu Szkół w Czchowie rozpoczyna wakacyjne staże zawodowe realizowane w ramach projektu pn. „Rozwój i podniesienie jakości kształcenia zawodowego w powiecie brzeskim poprzez wsparcie szkół – utworzenie Centrum Kompetencji Zawodowych”.

Komisja Rekrutacyjna informuje

Absolwenci szkół podstawowych, którzy jeszcze nie zostali zalogowani do systemu Vulcan, bądź nie wiedzą jak dopełnić formalności dotyczących weryfikacji danych, drukowania podania mogą uzyskać pomoc bezpośrednio w naszej szkole. Wszelkich informacji i wskazówek udziela codziennie w godzinach od 8 do 15 Pani Magdalena Kupiec w Sekretariacie Uczniowskim. Zapraszamy!

Wakacyjne życzenia

Z okazji zakończenia roku szkolnego wszystkim Nauczycielom, Pracownikom, Rodzicom składamy serdeczne podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy, by okres wakacyjny był czasem odpoczynku i spokoju.

Nagroda za wyróżnienie

Aktywność się opłaca. Fantastyczna przygoda i świetna lekcja kulinarnego fachu spotkała dwie uczennice naszego Technikum Żywienia. Karolina i Zuza zostały wyróżnione w akcji Zasmakuj w książkach, którą od maja prowadziła Biblioteka szkolna