Zapraszamy do udziału w konkursie!

Koło Naukowe „Prozdrowotna Edukacja Żywieniowa” zaprasza do wzięcia udziału w konkursie "Mazurkowy zawrót głowy"! W ramach konkursu należy upiec tradycyjny wielkanocny mazurek i przesłać do nas jego zdjęcie. Konkurs jest skierowany nie tylko do uczniów klas o profilu żywieniowym, gdyż Święta Wielkanocne obchodzimy wszyscy, a „Mazurki” są tradycyjnym ciastem kuchni polskiej.

Ważna informacja dla uczniów Branżowej Szkoły I stopnia

INFORMACJA DLA PRACOWNIKÓW MŁODOCIANYCH Od 29 marca do 11 kwietnia br. młodociani pracownicy z branżowych szkół I stopnia NIE będą mieli organizowanych zajęć praktycznych u pracodawców. Pracodawca jest zobowiązany zwolnić młodocianego pracownika z obowiązku świadczenia pracy.

Kawa dla dobrego nastroju i urody!

Czy wiecie, że kawa oprócz walorów smakowych ma również wiele właściwości, które z powodzeniem stosuje się w kosmetologii? Zwiększa przepływ krwi, zmniejsza obrzęki, rozjaśnia cienie pod oczami… Mogli się o tym przekonać uczestnicy spotkania on-line pod nazwą „Zastosowanie kofeiny w kosmetyce”. Studentki II roku kosmetologii skorzystały z zaproszenia Koła Naukowego Prozdrowotna Edukacja Żywieniowa i przedstawiły w formie mini wykładu budowę i rolę kofeiny oraz przeanalizowały rynek dostępnych preparatów polskich firm, które w swoim składzie mają właśnie kofeinę.

Zaproszenie na ciekawe spotkanie

W ramach akcji podejmowanych przez koło naukowe „Prozdrowotna edukacja żywieniowa” zapraszamy wszystkich uczniów do wzięcia udziału w mini-wykładzie dotyczącym zastosowania „Kawy w kosmetologii.

Akcja krwiodawstwa już za nami!

3 marca 2021 r. w Zespole Szkół w Czchowie odbyła się akcja krwiodawstwa zorganizowana przez młodzieżowy Klub HDK PCK "Krewniak". Pomimo ograniczeń i obostrzeń udało się zorganizować akcję, w czasie której wspieraliśmy również chorego chłopca Marcelka Kubalę. Do puszki wpadła kwota 741 złotych. Pieniądze już trafiły na konto fundacji.

Bieżące ogłoszenia
Do matury pozostało:
18 dni.
Do wakacji pozostało:
70 dni.