Zapraszamy na akcję krwiodawstwa!

Klub HDK PCK "Krewniak" serdecznie zaprasza na akcję krwiodawstwa do Zespołu Szkół w Czchowie 3 marca 2021 roku w godzinach od 9.00 do 12.00 Podczas akcji wspieramy Marcelka Kubalę - ciężko chorego chłopca z Jadownik, u którego konieczny jest przeszczep wątroby. Planowane leczenie chłopca odbędzie w USA i na ten cel potrzebne są pieniądze. Na akcję zapraszamy wszystkie osoby pełnoletnie i zdrowe. (po szczepieniu na Covid-19 obowiązuje 7- dniowa dyskwalifikacja czasowa). Uczniowie, którzy przyjdą oddać krew będą w tym dniu zwolnieni decyzją Dyrektora z obowiązkowych zajęć edukacyjnych. Młodzież naszej szkoły przygotuje dla krwiodawców poczęstunek w formie gorącej czekolady.

Bądźmy mili i kochający nie tylko od święta!

Mówmy sobie miłe rzeczy, ot tak po prostu: ładnie wyglądasz, lubię Cię, kocham Cię, dziękuję, że jesteś, że mnie wspierasz, wysłuchujesz, pomagasz....że jesteś...

#SzczepimySię

W drugim tygodniu lutego rozpoczynamy szczepienia nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu. Dzięki staraniom Ministerstwa Edukacji i Nauki rząd podjął decyzję, że w drugim tygodniu lutego br. rozpoczną się szczepienia nauczycieli i instruktorów praktycznej nauki zawodu przeciw COVID-19.

„Fachowcy w swojej branży”

Przez 3 najbliższe lata (w okresie od 01.06.2020 r. do 31.12.2023 r.) Powiat Brzeski będzie realizował projekt „Fachowcy w swojej branży” współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Grupę docelową stanowią nauczyciele przedmiotów zawodowych a także uczniowie technikum oraz szkół branżowych, dla których organem prowadzącym jest Powiat Brzeski. Wartość projektu wynosi 4 081 441 zł., w tym dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego - 3 645 164 zł.

Srebrna tarcza dla Technikum w Zespole Szkół w Czchowie w Ogólnopolskim Rankingu Szkół Ponadpodstawowych „Perspektywy” 2021!

Mamy to! Po raz kolejny nasze Technikum znalazło się wśród najlepszych techników w Polsce, sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadpodstawowych PERSPEKTYWY 2021! To sukces wynikający ze współpracy całej społeczności szkolnej. Tworzymy pełen energii, zgrany zespół, pomagamy uczniom odnaleźć własną ścieżkę i nie przeszkadzamy w nieskrępowanym, kreatywnym dążeniu do realizacji planów, marzeń, aspiracji nie tylko zawodowych. Wyróżnieniem wysokiej jakości pracy Szkoły jest prawo do używania w 2021 roku tytułu honorowego Srebrnej Szkoły 2021!

Bieżące ogłoszenia
Do matury pozostało:
61 dni.
Do wakacji pozostało:
113 dni.