Cisco - lider technologii IT w naszej szkole

Wychodząc naprzeciw wyzwaniom jakie stawia obecny rozwój technik teleinformatycznych i edukacyjnych Zespół Szkół w Czchowie uzyskał uprawnienia i jest Szkolną Akademią Cisco i partnerem Academy Support Center działającej przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie. Jesteśmy dumni z nawiązania współpracy z firmą cieszącą się ogromną popularnością na całym świecie. Cisco jest bowiem wiodącym producentem i liderem w światowych technologiach IT, zwłaszcza sprzętu sieciowego, cyberbezpieczeństwa i rozwiązań chmurowych. Dużą wagę przykłada także do szkolenia młodego pokolenia przyszłych specjalistów w obszarze informatyki. Dzięki tej współpracy możemy szkolić i wydawać międzynarodowe certyfikaty uczniom naszej szkoły.

Piękna, przedświąteczna współpraca młodzieży!

Okres Bożego Narodzenia to szczególny czas w roku, w którym to uczniowie podczas tradycyjnej nauki w szkole realizowali szereg akcji o charakterze charytatywnym. Trwające od wielu miesięcy zdalne nauczanie znacznie tą aktywność im utrudnia. Ale jak to się mówi „dla chcącego nie ma nic trudnego” i właśnie z tego założenia wyszli uczniowie Zespołu Szkół w Czchowie i Liceum Ogólnokształcącego im. M.Kopernika w Brzesku, którzy łącząc siły i zasoby postanowili zrobić coś fajnego razem.

Najlepsze świąteczne życzenia!

Całej społeczności szkolnej oraz naszym partnerom i sympatykom składamy gorące, świąteczne życzenia zdrowia i błogosławieństwa małego Jezusa!

Mikołajkowa akcja krwiodawstwa

Miesiąc grudzień każdego roku zwyczajowo jest miesiącem pełnym radości, szczęścia i szczególnej chęci dzielenia się dobrem. Okazywana pomoc ma różną formę i trafia do różnych potrzebujących. Jedną z nich była mikołajkowa akcja krwiodawstwa zorganizowana przez Klub HDK „MotoJadowniki”, której partnerem był szkolny Klub HDK PCK „Krewniak”. Akcja odbyła się przy wsparciu OSP Jadowniki oraz Urzędu Miejskiego w Brzesku.

Pieniądze na zakupu komputera dla dziecka z rodziny rolniczej

Do 30 grudnia 2020 r. można składać wnioski o przyznanie pomocy na dofinansowanie kosztów zakupu komputera stacjonarnego lub przenośnego (laptopa) wraz z niezbędnym oprogramowaniem oraz myszą, klawiaturą i ładowarką. Wysokość pomocy wynosi 1500 zł na rodzinę. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.