Zapraszamy na akcję krwiodawstwa!

Klub HDK PCK Krewniak działający w naszej szkole jest partnerem akcji mikołajkowej organizowanej podczas akcji krwiodawstwa, która odbedzie się 6 grudnia w Jadownikach. Chętnych do oddania krwi, którzy chcieliby podzielić się tym jakże teraz potrzebnym darem prosimy o kontakt z Panią Izabelą Ancukiewicz, która organizuje wyjazd. Zapraszamy!

Zespół Szkół w Czchowie dołączył do grona Innowatorów Branżowej Przedsiębiorczości

Od listopada nasi uczniowie kształcący się w technikum ekonomicznym oraz technikum informatycznym korzystają z innowacyjnego narzędzia do nauki przedsiębiorczości – Branżowych Symulacji Biznesowych. Dzięki platformie edukacyjnej zyskują możliwość podejmowania realistycznych decyzji biznesowych podczas zarządzania wirtualną firmą, a lekcje przedmiotów zawodowych stają się jeszcze bardziej praktyczne.

Światowy Dzień Rzucania Palenia - 19 listopada 2020

Tytoń jest jedną z najpowszechniej używanych substancji psychoaktywnych na świecie. Powoduje silne uzależnienie — silniejsze niż opiaty, alkohol i inne substancje objęte kontrolą. Znajomość dowodów o szkodliwości tytoniu mocno kontrastuje ze skalą problemu, czyli powszechnością palenia. W Polsce ponad 47% mężczyzn i 23% kobiet w wieku 16 i więcej lat jest palaczami tytoniu!

Śpiewajmy razem!

Świętujmy razem 102. rocznicę odzyskania niepodległości!

Podaruj książkę bibliotece!

Biblioteka szkolna ZS w Czchowie zaprasza do udziału w Akcji KINDER „PODARUJ KSIĄŻKĘ”.