Komunikat Dyrektora

KOMUNIKAT Dyrektora Zespołu Szkół w Czchowie z dnia 23 października 2020 r. w sprawie organizacji kształcenia zdalnego w Zespole Szkół w Czchowie ze względu na sytuację epidemiczną

Zapraszamy do udziału w konkursie Selfie z ulubioną książką!

Październik, to Międzynarodowy Miesiąc Bibliotek Szkolnych. W tym roku obchodzony jest pod hasłem „Z książką Ci do twarzy”. W związku z tym proponujemy Wam konkurs fotograficzny, który zachęci Was do przejrzenia własnych lub bibliotecznych regałów i wyszukania książek, w które moglibyście „ubrać” siebie lub kogoś bliskiego. Zapraszamy do udziału w konkursie Selfie z ulubioną książką!

Zespół Szkół w Czchowie finalistą Turnieju PCK

Zespół Szkół w Czchowie został laureatem XVII edycji Turnieju PCK „Młoda krew ratuje życie” w kategorii promocji honorowego krwiodawstwa w województwie małopolskim. Polski Czerwony Krzyż od wielu lat promuje ideę honorowego krwiodawstwa w środowiskach młodzieżowych. Program „Młoda krew ratuje życie” skierowany jest do szkół ponadgimnazjalnych (ponadpodstawowych), pomaturalnych, policealnych i uczelni wyższych i służy zapoznaniu młodzieży z ideą honorowego krwiodawstwa oraz zachęca do oddawania krwi.

Wyniki Szkolnego Konkursu literacko-plastycznego o naszym Patronie

Sytuacja pandemii i zawieszenie tradycyjnej edukacji przesunęły termin rozstrzygnięcia Konkursu i nie pozwoliły nam spotkać się na uroczystej Gali. W tym szczególnym roku spodziewanej beatyfikacji naszego Patrona zgłoszono do konkursu prace literackie. Zaproponowane hasło przewodnie „(Nie)zwyczajna świętość” zostało zrealizowane przez uczestników konkursu w różnych formach literackich: wiersz, esej, kartka z pamiętnika.

Nauczanie hybrydowe - informacje dla uczniów

Zgodnie z zaleceniami ogłoszonymi przez Premiera RP, Zespół Szkół w Czchowie od dnia 19 października 2020 r., do odwołania, przechodzi w tryb nauczania hybrydowego. Nauczanie hybrydowe polegać będzie na tym, że część klas uczy się w trybie stacjonarnym (zajęcia w szkole tak jak do tej pory), pozostałe oddziały – przechodzą na nauczanie zdalne (poprzez platformę G- Suite i e-dziennik).