Staże zawodowe dla uczniów!

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ NA STAŻE ZAWODOWE w ramach projektu „Fachowcy w swojej branży” realizowanego przez Powiat Brzeski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Rekrutacja na kursy zawodowe

ROZPOCZYNAMY REKRUTACJĘ NA KURSY w ramach projektu „Fachowcy w swojej branży” realizowanego przez powiat Brzeski w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020, 10 Oś Priorytetowa Wiedza i kompetencje, Działanie 10.2 Rozwój kształcenia zawodowego, Poddziałanie 10.2.2 Kształcenie zawodowe uczniów współfinasowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Maturę 2021 czas zacząć!

Drodzy Maturzyści, mocno trzymamy kciuki i życzymy: -Polotu – jesteśmy, pewni, że Wam go nie zabraknie! -Prostych pytań i jasnych odpowiedzi – aby uzyskany wynik był jak najbliżej tego wymarzonego, by mógł otworzyć Wam drzwi do kierunku i uczelni, na którym/ której szczególnie Wam zależy. -Siły – by nie zabrakło jej Wam w tym egzaminacyjnym maratonie. -Skupienia – byście mogli w pełni wykorzystać wiedzę, którą macie w głowach. -Spokoju – byście mogli napisać maturę na 100% możliwości -Wytrwałości – w dążeniu do celu oraz realizacji swoich planów i marzeń, nie tylko szkolnych. Wspieramy Was mocno! Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz koleżanki i koledzy z młodszych klas😊

Stres przed Maturą - czy można go jakoś oswoić?

Przed Maturzystami ostatnia prosta do najważniejszego egzaminu w ich dotychczasowej, naukowej karierze. Jak przeżyć te ostatnie dni w miarę bez stresu? Mała ściąga jak to zrobić w zdjęciach poniżej:)))

Pożegnanie Absolwentów 2021

Drodzy maturzyści! Skończyliście swoją przygodę ze szkołą średnią... Pozostawiliście w niej jednak namacalny ślad swojego pobytu. Nie chodzi o to, że Wasze imiona i nazwiska pojawiły się na długiej już liście naszych absolwentów... Chodzi o to, że pozostawiacie ciepłe wspomnienia oraz pewność, że wychowaliśmy dobrych, wrażliwych i bezinteresownych młodych ludzi, z których jesteśmy dumni 😍

Bieżące ogłoszenia
Do matury pozostało:
-11 dni.
Do wakacji pozostało:
41 dni.